Головна « Дома з брусу

Дома з брусу


ПП "Сивуля" вже понад 20 років працює на ринку обробки натуральної деревини. За цей час ми, завдяки наполегливій праці команди професіоналів, успішній співпраці з нашими замовниками, змогли отримати репутацію надійного партнера.

Дома из бруса Дома из бруса
Дома з брусу Дома з брусу

В наших комфортабельних будинках, зведених по сучасній технології з найприроднішого матеріалу, вже оселилися десятки родин, які бажали мати прекрасний дім.

Жити з комфортом, повністю відчуваючи повноту та радість буття - це є, дісно, справжньою мрією кожного! Сучасна людина все частіше приходить до висновку, що у наш вік бурхливого розвитку научно-технічного прогресу, шаленого темпу навколо, жити та відпочивати їй необхідно як найближче до природи.

Але ж, чи кожен може собі дозволити окремий, комфортабельний будинок, зведений з натурального матеріалу?

ПП "Сивуля", як Ваш надійний партнер, відповідає - так! Це стало можливим завдяки розвитку будівництва з клеєного брусу, яке започаткували понад 30 років тому у Фінляндії. Останні кілька років ця технологія активно впроваджується в Україні, і те, що сотні людей вже стали власниками окремих сучасних будинків, ще раз підтверджує перспективність та економічну вигідність таких споруд.

Дома из бруса Дома из бруса
Дома з брусу Дома з брусу

Ми можемо сміливо казати, що клеєний брус - це найсучасніший та високотехнологічний матеріал у будівництві з дерева. Експерти стверджують, що саме за цим матеріалом майбутнє, бо він має показники та властивості, які значно кращі, ніж цегла, камінь та інші матеріали з дерева. Також, є ще одне значне зауваження - будинок з клеєного брусу не потребує додаткових робіт по внутрішній та зовнішній обробці, тому що і без цього він має багатий, красивий та респектабельний вигляд.

Чому клеєний брус? Бо це вибір професіоналів у будівництві з дерева! Тепер традиційний дерев´яний брус лише сировина для вироблення більш досконалого матеріалу. Ця технологія дає можливість зберегти переваги дерев´яного масиву, як матеріалу для виробництва, і водночас звільнитися від деяких вад та недосконалості цілісного брусу.

Справа у самій технології вироблення, але ж клеєний брус називають по-різному:  клеєний профілірований брус, євро брус, багатошаровий клеєний брус. Виготовляють його з сухої дошки, а далі зрощують на шип, стругають та склеюють у брус. Яких властивостей це надає брусу? На відміну від цілісної деревини, пиломатеріали ретельно просушуються та мають рівномірну вогкість по перерізу поверхні, тому клеєний брус більш міцний та не зазнає різноманітних несприятливих пошкоджень (розтріскування від дії часу, грибок, гниття и т.д.).

Дома из бруса Дома из бруса
Дома з брусу Дома з брусу

Будівництво:

 1. для виготовлення брусу, з якого зводять стіни, роблять стелю та підлогу використовують лише високоякісну деревину - це сосна, ялина, смерека;
 2. стіни зводять товщиною від 130 до 170 мм, в залежності від кліматичного фактора та сезонності оселі;
 3. стіни з´єднуються за принципом "шип-паз", між ними прокладають утеплювач, щоб не залишити місця для так званих "мостів холоду";
 4. кути будівлі зарізаються по принципу "в чашку";
 5. спеціальна техніка на будмайданчику не потрібна, бо будівельники роблять зборку будинку за точною схемою, на якій зазначене місце кожного елементу споруди;
 6. комплект елементів, з яких буде споруджено будинок, доставляється з виробництва на будмайданчик у повній готовності, тому ніяких спеціальних операцій на місці, матеріал не потребує;
 7. усадка клеєного брусу дорівнює максимум 1% після повного монтування даху;
 8. стіни будинку вкриваються антисептиком, та кольором фірми "Тікурілла" ;
 9. теплопостачання у будинку можливе як за допомогою "теплої підлоги" (перший поверх), так і за допомогою радіаторів;
 10. електропостачання монтується шляхом металорукавів з проводами, які прокладаються у самій стіні будинку.

 

Ми пропонуємо:

 1. Виготовлення повного комплекту з клеєного брусу для будівництва будинку;
 2. Спорудження будинку кваліфікованими монтажними бригадами;
 3. Виконання інших робот, пов´язаних з організацією зведення будинку.

 

 Ви отримуєте:

 1. Теплий енергозберігаючий будинок, який не потребує великих витрат на експлуатацію;
 2. Екологічно чистий будинок, який дозволяє створити виключно комфортні кліматичні умови для роботи та життя родини;
 3. Економію бюджету - застосування сучасних технологій дозволяє споруджувати неважкі, але міцні сейсмотривкі стіни та перекриття,  зменшуючи витрати на обробку для споруди;
 4. Економію свого часу, скорочуючи строк будівництва.


Ті замовники, які вже звернулися до нас, повністю переконалися, що престижний затишний будинок у межах сімейного бюджету з мрії перетворився на реальність завдяки технології інноваційного будування споруд з клеєного брусу. Ми завжди з гарантованою якістю виконаємо для своїх замовників повний перелік та будівничих робот до підключення інженерних мереж.

Сьогодні ПП "Сивуля" - це команда професіоналів, яка збудує для Вас комфортну оселю за найсучаснішими технологіями у найкоротший термін!

 

Деревянные дома
Дома з брусу
Дома из бруса
Дома з брусу
Дома из бруса
Дома з брусу
Дома из бруса
Дома з брусу
Дома из бруса
Дома з брусу
Дома из бруса
Дома з брусу
Дома из бруса
Дома з брусу

 

Мне понравилось